Yıl: 2023
Mevsim:yaz

Nasıl da geçmişti bütün bir yaz, başımda kavak yelleri esen o yaş,
sense hanımeli kadar beyaz, çalmıştınız kalbimi biterken o yaz...

Ad Astra'ya hoş geldiniz! Ad Astra, serbest kurgulu bir RPG sitesidir.

• Ayak işleriniz için buraya alalım.

• Rütbe başvurusu için buraya uğrayabilirsiniz.

• Evrenlere başvurmak ya da evren açtırmak için yeriniz burası.Ad Astra - Üyelik Sözleşmesi

Forum Kurallarını okuyunuz.

Kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasadışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik, ''uluslararası'' ve ''Türkiye Cumhuriyeti'' Yasaları'na aykırı içeriği olan konular açamaz ve yorumlar yazamazsınız. Bunun yanında telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız.

Kayıt esnasında size kullanıcı adınızı seçme özgürlüğü verilmektedir. Tabi cinsellik veya argo içeren isimler olmamak şartıyla. Ardından kayıt ettiğiniz hesap ile ilgili şifrenizi yöneticiler dahil kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz (yasa ve güvenlik sebepleri). Bunun yanında başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz karışık ve özel şifreler kullanmanızdır.

Kayıt olduktan sonra profil alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Fakat profil alanlarınızda kullandığınız her türlü illegal durumda yöneticiler sizi uyarmadan alanınızı düzenleyebilir veya silebilirler.

Her konu ve yorumunuzun IP adresi kayıt altına alınmaktadır. Bunun nedeni ise IP adresinizin veya ISP adresinizin daha önceden banlanmış olabileceğidir. Bu durum sadece anlaşmanın önemli bir parçasını ihlal etmeniz ile oluşabilir.

Foruma kayıt işleminizden sonra bir takım bilgilerinizi hatırlamak için çerez) kullanılmaktadır. Bu çerez bilgisayarınızın harddiskine yerleştirdiği ufak bir text dosyası içinde kullanılmaktadır. Amacı ise siteye bir sonraki ziyaretinizde sizi tanıması için geçerli bir bilgidir. Bu text dosyası bir komut dosyası değildir, virüs değildir, kesinlikle güvenlik riski yoktur.

Forum Kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. Bu kuralları takip etmeniz hem sizin hem forumun işleyişi açısından önemlidir.
Coloring, images and edited codes belong to Ad Astra. | Base theme is created by Josie of the RPG Initiative.
MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.